O mnie

Mam na imię Kaja. Szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci – Olka i Sary. Za dnia poważny człowiek korpoświata, wieczorami odkładam na bok biały kołnierzyk i odpływam w świat włóczek i papieru.

Kreatywne zabawy z papierem towarzyszą mi od wielu lat. Zaczęło się od kartek okolicznościowych dla najbliższej rodziny, później grono zaczęło się powoli poszerzać, a scrapbooking pochłaniał mnie coraz bardziej.

Gdy byłam w pierwszej ciąży, zapragnęłam zrobić mojemu synkowi buciki na szydełku. Nie umiałam tylko szydełkować… krok po kroku, posiłkując się filmikami na youtube nauczyłam się podstaw i metodą prób i błędów zaczęłam działać. Szydełkowanie naprawdę wciąga! Jestem uzależniona i gdy przez kilka dni nie robię nic kreatywnego, zaczynam jęczeć i narzekać. Po prostu muszę to robić. Nie ma innej rady.

Przez kilka lat prowadziłam bloga, wreszcie u schyłku mojego drugiego urlopu macierzyńskiego zdecydowałam się uporządkować moje prace w zgrabną, skromną stronkę, którą właśnie przeglądasz, Drogi Czytelniku.

Zapraszam Cię do mojego świata.

4 Replies to “O mnie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *